Content -
Telefonické objednávky
na čísle
596 237 498

Služby

Kompletní certifikovaný sortiment

Naše společnost Vám nabízí kompletní sortiment stavebních materiálů v oblasti inženýrských sítí (viz Sortiment zboží). Jsme schopni Vám zajistit kompletaci dodávek dle Vašich požadavků a Vy nebudete muset ztrácet čas hledáním specializovaných prodejců, kteří vždy řeší jenom dílčí problém - my řešíme celý “systém” se všemi souvislostmi. Samozřejmostí jsou veškeré výrobky certifikované v České republice, podléhající „Prohlášení o shodě“.

Poradenství

Naším cílem je být pro Vás nejenom spolehlivým dodavatelem kompletního sortimentu stavebních materiálů pro opravy a výstavbu inženýrských sítí, ale i Vaším partnerem při řešení Vašich problémů. Velice často vyžaduje konkrétní situace individuální posouzení a zvážení souvisejících okolností. Častým problémem bývá projektová dokumentace. Většinou bývá projektová dokumentace pouze podkladem pro stavební řízení a následně pro stavební povolení. Proto často projekt neobsahuje řešení všech technických detailů. Zároveň i kvalita zpracování projektu bývá značně rozdílná a často jsou doporučovány nevhodné nebo Vám neznámé materiály. Proto jsme tu pro Vás my a popřípadě odborní techničtí poradci výrobců nebo dodavatelů materiálů, kteří Vám rádi pomohou navrhnout řešení. Jsme připraveni pro Vás zpracovat nezávazné cenové porovnání více alternativ s poukázáním na všechny dopady (kvalita, životnost, záruka, dodací lhůty, pracnost zpracování, úspora provozních nákladů apod.). Orientace je na dnešním, stále se vyvíjejícím, stavebním trhu s obrovským spektrem materiálů z nichž některé nejsou certifikované, velice náročná. Proto jsme tu pro Vás my.

Cenová kalkulace, výpočet spotřeby materiálů

Kalkulace a výpočty Vám rádi sami bezplatně zpracujeme. Stačí, když nás oslovíte telefonicky, faxem, mailem nebo nás osobně navštívíte. (viz Společnost - Kontakty)

Slevy

Naši smluvní, ale i jednorázoví odběratelé mohou využívat širokého spektra slev, které s nimi projednáváme pro určité období (většinou rok) nebo na konkrétní obchodní případ formou celoroční nebo jednorázové kupní smlouvy. Rádi Vám v případě Vašeho zájmu poskytneme podrobnější informace.Content -